Strona Główna


cerber-portfolio
proInvest-portfolio

Agencja reklamowa B-White S.A. jest niecodzienną firmą. Zespół, który ją tworzy jest wyjątkowy, to specjaliści w swoich dziedzinach. Zajmujemy się produkcją filmową i fotograficzną, a także wspieraniem działań marketingowych.

Przy zastosowaniu odpowiednich technik nagrywania filmów wideo dostosowanych do Twoich potrzeb marketingowych, staramy się w efektywny sposób przedstawić tę wartość. Członkowie zespołu mają wieloletnie doświadczenie, zrealizowali kilkadziesiąt realizacji, uzyskując wiele dobrych opinii i rekomendacji.
Jeśli jesteś małym przedsiębiorcą lub prowadzisz dużą firmę i zależy Ci na wypromowaniu swojej firmy, produktu lub usługi w sposób nowoczesny oraz unikalny, to możemy przygotować dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

Do każdej realizacji podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Przygotowanie filmu wideo i wsparcie w zakresie marketingu przez naszą firmę przyczynia się nie tylko do rozpromowania Twojej firmy, produktu, usługi, ale również do czynienia dobra. Firma realizuje dobre praktyki Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Wspieramy podopiecznych Fundacji Inspiracja z Warszawy, przyczyniając się do rozwoju edukacji.

Prosimy o rozważenie możliwości realizacji produkcji przez naszą firmę.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

promo_bwhite

Sprzęt filmowy, który może być zastosowany przy produkcji B-White

Na rynku istnieje wiele firm oferujących reklamę video. Nie wszystkie jednak mają dostęp do profesjonalnego sprzętu. Agencja B-White może Wam zaoferować pełen wachlarz nagrań z aparatów cyfrowych i kamer, z wykorzystaniem statywów, slajderów, dronów, glidecamów i wielu innych pomocnych urządzeń. Najczęściej nasze nagrania są wykonywane za pomocą aparatów Cannon (5D mk. II i mk. III), Sony (A7S), oraz Nikon (D5500, D5200). Nasi operatorzy dysponują obiektywami firmy Cannon, Leica, Tamron, Sony, Sigma i Zeiss, a także dodatkowym osprzętem marki (między innymi) Manfrotto, Movcam, Libec, Benro i Rode. Jest możliwość zastosowania do nagrań z powietrza dronów Phantom II i Phantom IV wraz z kamerami GoPro Hero 4. Na specjalne życzenie klienta nagranie może być nagrane kamerami – Red oraz Phantom Flex.


Aktualności

 


Oferta

 


Kontakt