O Nas

O Nas

Technology Space S.A dostarcza przedsiębiorstwom efektywnych rozwiązań dla systemów informatycznych. Spełniają one najwyższe standardy jakości, elastyczności i bezpieczeństwa. W XXI wieku bez sprawnego systemu informatycznego nie można mówić o dobrym funkcjonowaniu dużej firmy. To co kilkanaście lat temu można było zrobić za pomocą papieru i długopisu, dzisiaj wymaga pełnej cyfryzacji. Z tego powodu Technology Space stara się wyjść naprzeciw potrzebom rynku IT z ofertą na najwyższym poziomie.

Technology Space S.A. To przede wszystkim wyspecjalizowana kadra składająca się z wybitnych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży. Dzięki nim jesteśmy pewni, że dostarczane rozwiązania będą dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego systemu informatycznego.
Posiadamy bogate portfolio z obszarów: Backup, Storage i Security. Oferujemy rozwiązania takich firm jak: Veritas, Quantum, Extreme Networks, Outpost24, Wheel Systems, NetApp, Hitachi Data Systems, Symantec, Hewlett Packard, IBM, EMC, VMware, Dell, Palo Alto Networks.

Dzięki naszym rozwiązaniom firmy z sektora finansowego i ubezpieczeniowego mogą spełnić wymagania Rekomendacji D wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego w 2013r, a także norm wskazanych w Wytycznych Komisji Nadzoru Finansowego z 2014r.